Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Rozlewnia GazuB
− kurs przez: Św. Barbary > Szpitalna > 3 Maja > PiłsudskiegoC
− kurs do: Częstochowska PętlaN
− kurs do: Niedzielsko SzkołaT
− kurs przez: Traugutta > Wojska Polskiego