Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt | Soboty, oprócz świąt | Niedziele i święta | |||
6 | 6 | 6 | |||
7 | 7 | 7 | |||
8 | 8 | 8 | |||
9 | 9 | 9 | |||
10 | 10 | 10 | |||
11 | 11 | 11 | |||
12 | 12 | 12 | |||
13 | 13 | 13 | |||
14 | 14 | 14 | |||
15 | 15 | 15 | |||
16 | 16 | 16 | |||
17 | 17 | 17 | |||
18 | 18 | 18 |
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Św. Barbary > Szpitalna > 3 Maja > Piłsudskiego > 18 StyczniaD
− kurs przez: Dąbrowa Wieś > Dąbrowa CPNE
− kurs przez: Św. Barbary > Szpitalna > 3 Maja > PiłsudskiegoK
− kurs do: Olewin SzkołaL
− kurs do: Olewin 25P
− kurs przez: Dąbrowa Wieś > Dąbrowa CPN > Dąbrowa Przystanek PKSR
− kurs do: Ruda KościółS
− kurs do: Sieniec SzkołaW
− kurs przez: Widoradz WieśY
− kurs do: POW 2