Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Soboty, niedziele i święta
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda KościółL
− kurs do: Plac LegionówP
− kurs przez: Św. Barbary > Szpitalna > 3 Maja > Piłsudskiego MedykR
− kurs do: Ruda Rudzka/CzereśniowaS
− kurs do: Stare Sady