A
Przystanek:
Św. Barbary 2
1
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
07:08
11:10
R
16:17
K
19:10
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda Kościół
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa