A
Przystanek:
Traugutta 1
1
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
06:11
S
07:04
P
09:51
11:06
PR
12:36
14:11
15:26
K
16:13
KP
19:06
KP
Niedziele i święta
14:11
S
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda Kościół
P
− kurs przez: Św. Barbary > Szpitalna > 3 Maja > Piłsudskiego Medyk
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa
S
− kurs do: Stare Sady