A
Przystanek:
Ruda Kościół
1
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
07:22
10:07
11:24
R
12:52
14:27
Objaśnienia:
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa