A
Przystanek:
Ruda Górka
1
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
07:20
10:05
11:22
R
12:50
14:25
15:40
K
16:37
K
19:22
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda Kościół
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa