A
Przystanek:
18 Stycznia Młyn
2
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
06:20
S
07:15
10:00
11:17
R
12:45
14:20
15:35
K
16:24
K
19:17
K
Niedziele i święta
14:20
S
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda Kościół
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa
S
− kurs do: Stare Sady