A
Przystanek:
18 Stycznia Szkoła
1
Kierunek:
Rychłowice
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
06:19
S
07:14
09:59
11:16
R
12:44
14:19
15:34
K
16:23
K
19:16
K
Niedziele i święta
14:19
S
Objaśnienia:
K
− kurs do: Ruda Kościół
R
− kurs do: Ruda Rudzka/Czereśniowa
S
− kurs do: Stare Sady